ZELMER ZVC 425 HT – velikost

ZELMER ZVC 425 HT-VELIKOST

Každá správná hospodyňka potvrdí, že neexistuje horší práce než s nestabilním těžkým vysavačem, který se každou chvílí převrací. Vysavač špatně přejíždí prahy, rozhodí ho i okraje vyššího koberce a vy se každou chvíli ohýbáte a vracíte ho zpátky na kola. Při celkové stabilitě hraje roli poměr celkové hmotnosti a těžiště vysavače. Těžký vysavač se sice hůře přenáší, ale práce s ním je o poznání příjemnější než malý drobek s těžištěm nesmyslně umístěným mimo osu přístroje.

S tímto problémem si návrháři vysavače Zelmer poradili nadmíru dobře. Ačkoliv necelých 9 kg nehraje vysavači úplně do karet, chytrý design spojený s vyšší váhou drží vysavač perfektně na zemi. Designéři nevymýšleli kolo a vsadili na osvědčený design umožňující využití vysavače vleže i vestoje. Problém s vyšší hmotností kompenzují praktickým horním madlem. Pokud by se v balení skrývala hadice delší než 3 m, byli bychom spokojeni. Takto počítejte s tím, že při luxování stropů a dalších vyvýšených prostor se trochu zapotíte.

1.Úvod
2.Velikost
3.Funkce a Ovládací prvky
4.Specifikace
5.Verdikt

I přes velmi dobré vyvážení vysavače občas narazíte na drobný zádrhel v ovladatelnosti. Nepoddajná hadice vám nedá ani centimetr zadarmo a například při luxování za rohem počítejte s odporem pevného materiálu. Ačkoliv to ukazuje na kvalitu zpracování hadice, dokáže to znepříjemnit práci.

zelmer-zvc425-ht-velikost

zelmer-zvc425-ht-velikost

Další strana – 3.Funkce a Ovládací prvky

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.