ZELMER ZVC 425 HT – funkce a ovládací prvky

ZELMER ZVC 425 HT-FUNKCE a OVLÁDACÍ PRVKY

Podívejme se ale na ten nejdůležitější aspekt vysavače, samotné vysávání. Při zapnutí vysavače na první pohled zaujme jeho výkon. Při plném výkonu vysavač doslova zvedne koberce ze země a zařadí se vedle vysokovýkonných průmyslových vysavačů. Velmi dobré výsledky ve vysávání vykazuje ale i při nižším výkonu.

S vysavačem Zelmer vyluxujete hrubý i sypký materiál z linolea stejně tak pohodlně jako z koberce. Vyšší výkon se kupodivu neprojevuje na celkové hlučnosti vysavače. Snesitelných 78 dB televize sice nepřekřičí, ale zároveň patří ke přijatelným hodnotám při vysávání v panelových domech a společných prostorách.

1.Úvod
2.Velikost
3.Funkce a Ovládací prvky
4.Specifikace
5.Verdikt

Vysoký výkon vysavače si bohužel vybral daň na jeho celkové využitelnosti. Ačkoliv výkon vysavače lze regulovat, nepočítejte s tím, že po přístroji sáhnete při každé trošce vysypané mouky. I přes jeho nízkou hlasitost je třeba stále počítat s tím, že máme co do činění s regulérním vysavačem. Na drobné vysávání si raději pořiďte ruční nebo bezdrátový vysavač, Zelmer využijete hlavně při velkých úklidech. Za to ale bez výjimky.

Potěší i možnost široké nabídky doplňků v ceně vysavače. Kromě hubice a štěrbinového nástavce najdeme i speciální kartáč na čalounění a kartáčovou hubici pro čištění potahů ve vozidlech.

Neméně důležitou součástí vysavačů jsou sáčky a technologie ukládání odpadu. Vzhledem k možnosti pouze suchého vysávání se u vysavače Zelmer ZVC 425 HT dočkáme klasických papírových sáčků. Materiál sáčku ale nehraje příliš velkou roli. Ačkoliv můžete namítat, prachové sáčky jsou na rozdíl od textilních pouze na jedno použití, objem, výměna, nebo cena sáčků hrají větší roli.

[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]

Uživatelské recenze zde
[/note]

 

V konkurenci ostatních sáčkových podlahových vysavačů nabízí Zelmer sáček o lehce nadprůměrném objemu 4 litry. Na trhu sice najdeme vysavače i s větším objemem, na druhou stranu se v obchodech nachází stále velice tristní množství vysavačů s objemem 1,5 nebo 2 litry. 4 litry se tak v porovnání s konkurencí jeví jako velmi dobrý tah.

Neméně důležitá výměna sáčku probíhá klasicky jako u jiných vysavačů. Snad jediným nedostatkem je absence těsnění prostoru mezi sáčkem a hadicí vysavače. Pokud z vysavače odmontujeme hadici, naskytne se nám prostor přímo do útrob odpadního vaku překypujícího prachem a nečistotami. A samozřejmě hrozí riziko návratu těchto nečistot na zem, odkud jsme je před chvíli vyluxovali. Nepříjemné.

Další strana – 4.Specifikace

[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]

Srovnání cen – již od 2 200 Kč
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.