LG VR 65710 LVMP recenze a návod

Fotogalerie produktu

HOM-BOT SQUARE je výkonný a účinný robotický vysavač vybavený chytrým invertorovým motorem pro zaručení maximálního výkonu s vysokou účinností a životností, při zachování malých rozměrů. LG tomuto svému motoru natolik důvěřuje, že přichází s 10letou zárukou. Funkce Dual Eye 2.0 vysavače HOM-BOT Square byla zdokonalena a nyní automaticky vypočítává intenzitu světla a skenuje strop. Ať už je světlo nebo přítmí, funkce Dual Eye 2.0 je schopna pořizovat jasné snímky místnosti a minimalizovat bloudění robotického vysavače. Využitím kamerové technologie II-SLAM vysavač automaticky počítá intenzitu světla a snímá strop, přičemž fotografuje místnost a minimalizuje neúčelný pohyb.
Více snímačů rozpoznává překážky a minimalizuje srážky. Vysavač ví, jak daleko překážky jsou, zatímco většina ostatních robotických vysavačů se musí přesvědčit nárazem. Ultrazvukové senzory vysavače mají širší záběr a snímají přesněji. Robot rozpoznává i skleněné a průhledné předměty, a registruje neznámé věci, které následně ukládá do paměti pro příští úklid. Zásobník na prach vysavače se vyjímá shora. Používá se snadněji než zásuvný typ běžných robotických vysavačů. Toto řešení minimalizuje potíže se zbytkovým prachem kolem nádobky a zabraňuje odlétávání prachu při jejím vyprazdňování. Nádobka má větší kapacitu až 0,6 l, pojme více prachu a vyprazdňování je lehčí.
Na zásobníku se nachází čistící štěteček, který je prakticky po ruce právě tam, kde ho potřebujete. Nemusíte tak myslet na to, kde jste ho naposled položili a vstávat od koše, stačí ho sejmout z držáku na nádobce. Kartáč a nasávací hubice vysavače jsou umístěny blíže k čelu než u jiných robotických vysavačů, a proto může lépe a účinněji vysávat, aniž by nechával jakýkoliv prach rozvířený. S mopem 2,5x větším, jako u předcházejících modelů, zanechává váš domov beze šmouh a tento zasouvací mop se snadněji a pohodlněji vyměňuje.

+ Pozitivní

– Negativní

Dostatečná výdrž Při snaze dostat se pod nábytek, se vysavač povrchově odřel
Nebloudí ve více místnostech Potíže s kobercem s vysokým vlasem
Jednoduché vysypávání zásobníku

 

Specifikace

[table]

Energetická třída neuvedeno
Typ vysavače Robotický
Hlučnost 60 dB
Příkon neuvedeno
Hmotnost 5,7 kg
Objem sáčku 0,6 l
Sací výkon neuvedeno
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

97%

12

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Robotický vysavač LG Hom-Bot VR65710LVMP – Model roku 2017 Inteligentní navigace + rychlé čištění Velice kvalitní Li-Ion baterie Mluví česky 10 let záruka na Smart.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k vysavači

Návod a manuál LG VR 65710 LVMP

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.