Kärcher MV4

Výkonný a energeticky úsporný  multifunkční vysavač. Elegantní vysavač střední třídy Kärcher MV 4 s nárazu vzdornou plastovou nádrží o objemu 20 l a novou patentovanou technikou odnímání filtru. Patronový filtr je ve filtrové kazetě, lze snadno vyklopením vyjmout, aniž byste přišli do kontaktu s nečistotami. Filtr je vhodný pro multifunkční vysávání bez výměny filtru. Nová sací hadice a podlahová hubice na klipsy, vybavená 2 gumovými a 2 kartáčovými pásky, vytváří ideální dvojku a zaručují vynikající čisticí výsledek. Vhodný pro mokré i suché vysávání. Nová sací hadice a podlahová hubice na klipsy, vybavená 2 gumovými a 2 kartáčovými pásky, vytváří ideální dvojku a zaručují vynikající čisticí výsledek. Rukojeť umožňuje montáž příslušenství přímo na sací hadici. Při přerušení práce lze sací trubku a podlahovou hubici pohodlně zaparkovat. Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
  Odnímatelná rukojeť je praktickým pomocníkem při vašem úklidu, nabízí možnost nasazení nejrůznějších trysek přímo na sací hadici, tím se velmi zjednoduší sání i ve stísněných podmínkách. Praktická parkovací pozice, při přerušení práce pohodlné a rychlé zaparkování sací trubky a podlahové hubice.Samozřejmostí je velmi praktická úschova kabelů a příslušenství a také uzavírací systém „Pull & Push“, který slouží pro snadné, rychlé a bezpečné otevírání a zavírání nádoby.
 

Specifikace a technické parametry:

Rozměry (D x Š x V) (mm)385 x 365 x 530
Objem nádrže (l)20
Frekvence (Hz)50-60
Hmotnost bez příslušenství (kg)7
Délka kabelu (m)5
ID accessory (mm)35
Napětí (V) 220-240
Odkládací přihrádka na malé díly
Vypínač
Parkovací poloha
Ochrana proti nárazu
Filtrační vak

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Kärcher MV4, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.