ETA 1501 Manoa

Energeticky úsporný vysavač vládne účinnou filtrací s HEPA filtrem třídy 12, ECO motorem o příkonu 900 W, parketovou hubicí a rozmanitým příslušenstvím.Vysavač ETA Manoa 1501 90000 je vybaven vysoce úsporným ECO motorem o příkonu 900 W s a velmi dobrým sacím výkonem 320 W v dané kategorii.Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
  Součástí příslušenství je kovová teleskopická trubka, univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem, parketová, štěrbinová, polštářová hubice a kartáček. Komfortnímu užívání napomáhá ergonomicky tvarovaná rukojeť a dvě parkovací polohy pro uskladnění podlahové hubice.Vysavač se komfortně ovládá díky ergonomicky tvarované rukojeti a s jeho pomocí bude vaše domácnost bez jediného smítka prachu.Parketová hubice (často pojmenovávána také jako hubice na tvrdé podlahy), která je určena speciálně pro vysávání parket a dalších tvrdých podlah (linolea, dlažby či plovoucích podlah). Její kartáček je šetrný a při vysávání eliminuje riziko poškrábání podlahy.
  Specifikace
Příkon 900 W
Hlučnost 74 dB
Regulace výkonu na vysavači
Objem prachového sáčku nebo nádoby 3 l
Sací výkon 320 W
Typ filtrace sáčkový
HEPA filtr ano
Druh filtru HEPA H 12

Videorecenze

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na ETA 1501 Manoa, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.