Zelmer VC 7920.0 ST Aquawelt Plus

Víceúčelový vysavač Zelmer Aquawelt Plus VC 7920.0 ST ve stříbrné barvě s bohatým příslušenstvím, ve kterém nechybí ani turbokartáč. Vysavač zvládne suché i mokré sání. Šamponování a čištění koberců je s tímto strojem radost, jeho vysoký výkon vysaje každou nečistotu do sáčku a vodu do nádoby.Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
  Modely s digitálním ovládáním jsou vybaveny novým motorem o příkonu 1 700 W. Čistota odpadního vzduchu je zajištěna systémem dvojí filtrace – vodní filtr a HEPA filtr. Vysavač má velkou sadu příslušenství: 7-9 hubic, teleskopickou trubici velmi odolnou Flexi hadici.
  Mezi nesporné výhody patří možnost výběru mokrého a suchého vysávání. To je technologie, která se hodí pro každodenní život. Pro běžné vysátí podlah postačí sáček, který má kapacitu až 9 litrů. Pokud ale dojde na nejhorší a potřebujete vysát vylitou tekutinu z podlahy, prostě přejdete na vodu a výsledek je taktéž dokonalý.

Pracuje v režimu se sáčky SAF BAG nebo v bezsáčkovém režimu s kontejnerem na vodu. Modely s digitálním ovládáním jsou vybaveny novým motorem o příkonu 1 700 W. Čistota odpadního vzduchu je zajištěna systémem dvojí filtrace – vodní filtr a HEPA filtr.

Videorecenze

[Celkem: 7    Průměr: 2.6/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.