Sencor SVC 1030

SENCOR SVC1030 ECO Energy je bezsáčkový vysavač, který svůj úspěch založil na použití nejmodernějších ekologických technologií, které šetří nejen životní prostředí, ale také Vaši peněženku.
Základem úspěchu vysavače je silný motor. V tomto případě je použit 1500W motor ze série ECO Energy Line, který nabídne neuvěřitelný sací výkon 400 W.Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 
Na tak kompaktní přístroj je to opravdový silák a hlučnost přitom ani při maximálním výkonu nepřesahuje 70 dB. Je to jedna z nejnižších hodnot na trhu.Vysavač se pyšní novým systémem “3. generační cyklon”, který dokonale oddělí prach od vzduchu, zachytává více prachu už na prvním stupni filtrace a šetří tak H.E.P.A. filtr, dokonce odbourává nutnost výstupního H.E.P.A. filtru.Vysavač zaujme i svojí ergonomií. Kompaktní rozměry jsou jen jedním z lákadel, které nabízí. Nechybí totiž ani dvě parkovací polohy pro hubici a stejně tak praktická jsou velká kolečka pro snadnou manipulaci. Kabel je možné navinout automaticky, což ušetří čas s jinak složitým a nepřehledným namotáváním.
Specifikace
1500W = 2000W
Nominální příkon 1500W
Sací výkon 400W
Hlučnost: 70 dB
Objem nádoby na prach: 2,3 l
Rozměry (délka x šířka x výška): 400 x 293 x 225 mm
Hmotnost: 5,0 kg

Video recenze

[Celkem: 6    Průměr: 3.2/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.