Robzone Roomy 4.0 Profi recenze a návod

Fotogalerie produktu

Objemný koš vysavače Robzone Roomy 4.0 Profi zhltne i prachové chuchvalce. Díky technologii Hard-Prees systém pod vysokým tlakem nasaje až 1 litr nečistot. Váš domov tak bude mnohem čistější a zdravější nejenom pro vás, ale také pro vaše děti. Díky mopu s mikrovlákny zbaví vysavač podlahy i skutečně jemného prachu. Nemusíte se tak bát, že vám po vysátí zbudou na zemi drobné částečky, smítka i nečistoty. Robotický vysavač Robzone Roomy 4.0 Profi má mimo jiné také vysoký sací výkon i čistící systém Green Casre, který zvyšuje účinnost úklidu až o 30%. Podlaha tak zůstává dokonale čistá a lesklá.

+ Pozitivní

– Negativní

Velmi tichý Špatně vysává rohy
Vzhled Cena
 Lehký  

 

Specifikace

Energetická třída —-
Typ vysavače Robotické
Hlučnost 80 dB
 Příkon 1200 W
Hmotnost 3,3 kg
Objem sáčku 1 l
Sací výkon ——
Celá specifikace zde

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

NOVINKA

Více než 1

Zobrazit recenze

Videorecenze

Další testy

HEUREKA.CZ

Objemný koš zhltne i prachové chuchvalce Roomy 4.0 díky technologii Hard-Press systém pod vysokým tlakem nasaje až 1 litr nečistot přímo do sběrného koše. Veškeré drobky, chlupy, vlákna i velmi jemný prach stlačí v koši do pevné prachové kostky, kterou pohodlně bez zbytečného prášení vyklepnete. Prachové chuchvalce jsou největším problémem velmi oblíbených hladkých podlah. Odpadní nádoba spolehlivě pojme nejen všechen jemný prach během úklidu, ale i rozměrnější prachové chuchvalce, které jiné vysavače většinou jen rozmetají po místnosti. Celý popis

 


Návod ke stažení

Návod a manuál k vysavači.

Návod ETA Rubio 0491

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 2    Průměr: 4/5]

Diskusia

 1. Ján
  19. ledna 2018 at 16:52

  Ahoj.
  Robzone Roomy 4.0 Profi som si kúpil 18.12.2017.
  Robík, (ako sme ho familiárne nazvali), dorazil k nám 2.1.2018
  Nastali prvé ostré skúšky – v teréne. Výsledok- zamotal sa do strapcov na koberci a nedokázal vyliezť. Použil som virtuálnu stenu, ktorou som mu “zakázal” liezť do strapcov.
  Stenu ignoroval, dokonca do nej narážal a posunoval ju po miestnosti.
  Chybu som konzultoval s reklamačným oddelením – odpoveď: “nakoľko sa nejedná o vážnu závadu, výrobok nie je možné vymeniť kus/za iný kus. Mám ho poslať ako reklamáciu na opravu.
  Rozhodol som sa pre “odstúpenie od zmluvy v rámci 14 dní”, Robíka som zabalil a poslal odkiaľ prišiel. Náklady boli 16EUR za poštovné.
  Dostal som pomerne promptnú odpoveď s tým, že odstúpenie od zmluvy bolo akože akceptované, ale za “vyčistenie a uvedenie Robiho do pôvodného stavu” od mňa skasírovali ďaľších 30 EUR. Robiho som pritom čistil dobrú hodinu pred tým, než som ho spakoval na cestu.
  Výsledok uvedenej akcie s firmou Robzone: – 48 EUR a žiadny Robi.
  Pozn: Na obhajobu Robiho musím povedať, že sa chudáčisko snažil, ale … Proste, nie je to žiadna technická vychytávka. Vybavený je len základnými senzormi, nemá fakticky ani páru o priestore, v ktorom sa nachádza (narážam na také vychytávky, ako je LDS-laser, gyroskop, akcelerometre, kompas, ultrazvuk. senzor). Nič z toho Robi v porovnaní s konkurenciou za podobnú cenu (napr. Xiaomi Mi robot) nevlastní.
  Takže nech si záver urobí každý sám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.