Recenze RobZone Duoro XCLEAN Profi již od 9 790 Kč

Nový univerzální robot vysává – vytírá – vysouší! Robzone Duoro XCLEAN Profi je nový robot s extrémně vysokým sacím výkonem, který za Vás udělá hned dvě neoblíbené činnosti najednou. Kromě robotického vysávání nabízí suché mopování a jako jediný i mokré mopování s vysoušením. Bezchybně vysaje všechny nečistoty i zvířecí chlupy a zároveň vytře hladkou podlahu. Nyní navíc Profi kufřík s bohatou výbavou! Duoro XCLEAN Profi jako jediný robotický vysavač využívá unikátní technologii mokrého vytírání podlahy s vysoušením. Vodní nádrž umístěná na spodní straně vysavače postupně uvolňuje vodu a mokrý mop Aquamax Silver z podlahy rovnoměrně stírá dokonce i naschlé skvrny nečistot. Cílené proudění horkého vzduchu podlahu souběžně s vytíráním vysouší. 

Fotogalerie produktu
 

Pokud máte dřevěnou nebo laminátovou podlahu, je pomocníkem přímo pro Vás. Okamžité vysoušení umyté podlahy zabraňuje nadměrnému promočení povrchu, které dřevěným a laminátovým podlahám tolik neprospívá. Nečekejte až podlaha po vytírání uschne, s Duorem je připravena k užívání hned. Robotický vysavač Duoro XCLEAN má instalován ventilátor poháněný moderním elektronicky řízeným BLDC motorem. Má třikrát vyšší výkon než klasické elektrické motory a je tedy základem pro opravdu vysoký sací výkon.

Specifikace a technické parametry
Zařazení: Vysavač pro suché sání, Robotický vysavač
Výrobce: Robzone
Typ vysavače: robotické
Vysávání: suché ,mokré opravit
Provedení: bezsáčkové

Videorecenze

[Celkem: 24    Průměr: 2.8/5]

Diskusia

 1. MaAd
  20. ledna 2018 at 14:28

  15.4.2017 nákup duoro s clean profi za 9750czk. Včera přestal vysávat, chrci jak při posledním tažení. Být 3+1 používám denně.
  Za ty peníze tedy moc nevydržel, uvidime co ukáže reklamace

 2. Karin
  4. listopadu 2017 at 10:30

  Dobrý den,
  mám Duoro xclean cca 3 měsíce používaný 3x týdně a začal při vysávaní začal vrzat.
  Co s tím? Děkuju

 3. Jaroslava
  24. srpna 2017 at 17:44

  Dobrý den. Prosím o radu. Mám robota a každý den vytírá. Ale začal z něho ten hadr na vytírání padat a to nemá žádnou překážku máme jen plovoučku. Mám ho od vánoc. Jinak jsem s ním velice spokojená. Může mi nkdo poradit jak tam ten hadr udržet.

  1. Redakce
   30. srpna 2017 at 12:15

   Dobrý den,

   s největší pravděpodobností se jedná o technickou závadu.
   Doporučujeme robota reklamovat.

   S pozdravem

   Vysavacerecenze.eu

   1. Jaroslava
    17. října 2017 at 11:20

    Tak mám vyměněnou nádržku na vodu na vytírání za novou a zase ten samý problém. Pořád padá při vytírání hadr. Je to nekvalitní suchý zip který to neudrží. Reklamace trvala měsíc než vám pošlou nový kus a to už byla druhá reklamace na tomto robzone. Budu muset zase reklamovat po třetí je to strašný. Zase čekat měsíc… a zase to bude padat. Vysává super ale na vytírání to je nedokonale vyřešené. Měl by to někdo nějak vyřešit aby ten hadr tam držel.

 4. Jiří Holoubek
  24. června 2017 at 10:15

  Souhlasím, po dvou měsících používání se přestal točit pravý kartáč, hlasová hlášení přes hluk vysavače nesrozumitelná, tvrdě naráží do tmavých předmětů a lesklých kovových nohou sedačky tak, že hrany vysavače jsou posekané.Při jízdě se ozývá vrzání.Při dokování v nabíjecí stanici nelze zhasnout displej takže neustálá spotřeba elektrické.energie.

 5. Hana a Miloš
  15. prosince 2016 at 13:25

  Bez komentáře, uvádím prokazatelná fakta.14.10.2015 zakoupen vysavač Duoro Profi z 9.390 Kč.
  14.3.2016 záruční oprava – výměna akumulátoru. 3.8.2016 záruční oprava výměna displeje.
  23.11.2016 servisní technik požaduje za výměnu nu akumulátoru již bez záruční opravy 1.190 Kč, s tím, že se jedná o běžné opotřebení a může se opakovat po několika měsících používání vysavače výměna akumulátoru znovu. Co víc dodat?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.