Recenze Electrolux ZSPGREEN již od 3500 Kč

Electrolux ZSPGREEN

Sáčkový vysavač Electrolux SilentPerformer s omyvatelným hygienickým filtrem. Energetická třída A zase šetří vaši peněženku a je šetrnější k životnímu prostředí.
Vysávejte na jeden zátah – bez zastavování a zasunování napájecí šňůry do nové zásuvky pokaždé, když se přesunete do další místnosti. Vysavač SilentPerfomer(TM) má extra dlouhý dosah 12 metrů, což bohatě stačí k vysávání více místností na jeden zátah – zkrátka snadná práce. Vysávejte bezhlučně. Vysavač SilentPerformer™ byl vytvořen s důrazem na tichý provoz. Motor optimalizovaný pro bezhlučný provoz ve spojení s konstrukcí nádobky na prach a novou tichou hubicí DustPro™ zajišťují tišší vysávání – aniž by byl nepříznivě ovlivněn výkon.

Fotogalerie produktu
 

Optimalizovaný motor, konstrukce nádobky na prach a nová hubice DustPro přináší tišší vysávání, aniž by byl nepříznivě ovlivněn výkon. Teleskopická trubka nabízí akční rádius 12 metrů. Na těle vysavače je umístěný otočný knoflík, kterým lze regulovat sílu sání a indikátor plného prachového sáčku. Vysavač je dodáván s 1 prachovým sáčkem S-bag classic long performance.

 

Specifikace
Typ vysavače: podlahové
Hlučnost: 72 dB
Provedení trubek: kovové teleskopické
Akční rádius: 12 m
Vysávání: suché
Provedení: sáčkové
Délka přívodového kabelu: 9 m
Příkon: 700 W
Filtr: sáčkový
Objem sáčku/nádoby na prach: 3.5 l
Objem prachového filtru: 3.5 l

Videorecenze

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.