Recenze ELECTROLUX ZB 5024 G od 6 199 Kč

ELECTROLUX ZB 5024 G

Fotogalerie produktu
 

Nechcete za sebou tahat vysavač se šňůrou do zásuvky?Obáváte se, že bateriové vysavače špatně sají?

Nechcete dokupovat sáčky do vysavače?

Pak jste tady správně! Tyčové bezsáčkové vysavače UltraPower osazené Li-ion baterií s napětím 25,2 V dokáží vysávat až 60 minut v kuse. To stihnete na 100% celý byt!Rotační kartáč se samočistícím mechanismem zajistí důkladné a hloubkové vysátí vašeho koberce, včetně zamotaných chlupů i vlasů. A nemusíte jej pracně čistit!Zajímá vás ekologie? Pak vězte, že vysavač UltraPower Green je vyroben z 50% recyklovaných plastů, je vybaven funkcí nabíjení s automatickým vypnutím a klade tak důraz na trvalou udržitelnost.

Lithiová baterie HD TurboPower 

Vysoce výkonná lithiová baterie HD TurboPower pro co nejúčinnější vysávání je nejvýkonnější v dané řadě a zajistí dobu provozu až 60 minut. Poskytne vám více výkonu po delší dobu, má 2x delší životnost a je odlehčená.

Samostatně stojící 

Díky praktické funkci samostatného stání můžete vysavač kdykoli nechat stát ve vzpřímené poloze. Během vysávání si tak můžete snadno udělat přestávku.

Hubice PerformancePro™ 

Díky aerodynamicky tvarované hubici PerformancePro™ a inovativnímu řešení ventilátoru motoru vysavač Ultrapower vyniká svým sacím výkonem.

 
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.