Miele C1 Classic

Podlahový vysavač Classic C1 je v červeném barevném provedení. Tento model se vyznačuje vysokým sacím výkonem 1400 W. Ovládání spotřebiče se nachází na rukojeti, takže při vysávání stačí regulovat výkon pouhým dotykem prstu. K dispozici je podlahová hubice EcoTeQ, která se vyznačuje mimořádnou účinností a tak i při nižším výkonu je dosaženo skvělých výsledků. Součástí vysavače je Filtrační systém AirClean. Pro vyšší komfort při vysávání je spotřebič vybaven teleskopickými trubicemi Miele, které si individuálně nastavíte podle své výšky a tak pohodlně vysajete celý byt. Akční rádius vysavače je 12 metrů. Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Všechny vysavače Miele mají v rukojeti zabudovanou kovovou nit, která funguje jako bleskosvod. Tím je zamezeno statickému výboji mezi přístrojem a uživatelem. Všechny vysavače Miele jsou díky omezovači teploty chráněny proti přehřívání. Pokud dojde k ucpání vzduchových cest – například vysátím velkých částí – dojde k automatickému bezpečnostnímu vypnutí motoru. Po odstranění závady a vychladnutí je přístroj opět připraven k použití.
Podlahové vysavače Miele jsou vybavené kvalitním 3dílným příslušenstvím: hubicí na čalouněný nábytek, hubicí pro vysávání spár a sacím štětcem. Může být integrované přímo ve vysavači. Vynikající filtrační účinek vysavačů Miele spočívá ve vícestupňovém filtračním systému. Sestává z inovativního originálního sáčku Miele HyClean, motorového filtru a vzduchového filtru. Souhra těchto komponentů zajistí, že více jak 99,9 % jemného prachu bude odfiltrováno.

 

Specifikace a technické parametry :

Maximální příkon 1 400 W
Délka kabelu 5,5 m
Akční rádius 9 m
Objem sáčku/nádoby 4,5 l
Hlučnost 79 dB
Šířka 57,6 cm
Výška 38,7 cm
Hloubka 24 cm
Hmotnost 7 kg

Video recenze :

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.