LG VR 62601 LVM

Robotický vysavač s 3 metody navigace, baterie Li-PB 14,8V, výdrž baterie 100minut
Vysavač má automatické nabíjení a dokování. Napájen je pomocí kvalitní Li-PB baterie s výdrží při vysávání až 100 minut. K tomu využívá kapacitu 0,6 litrového zásobníku s filtrem HEPA 11.
V bohatém příslušenství naleznete 2 ultra jemné mopy, 2 náhradní boční kartáče, náhradní filtr a nástroje na čištění. Vysavač nabízí také moderní design v červeno-černém provedení. Díky kompaktním rozměrům a důmyslně navrženému úzkému tělu se snadno dostane i do těžko dostupných míst. LG Hom-Bot navíc vysává s velmi nízkou hlučností, a proto se můžete nerušeně věnovat dalším činnostem v místnosti.Využitím kamerové technologie nové generace II-SLAM (Illumination Invariant based Simultaneous Localisation and Mapping) vysavač HOM-BOT Square automaticky počítá intenzitu světla a snímá strop, přičemž fotografuje místnost a minimalizuje neúčelný pohyb.Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Horní kamera rychlostí 30 snímků za sekundu snímá povrch stropu, průběžně vyhodnocuje pořízené snímky a na základě získaných informací provádí souběžně lokalizaci a mapování prostoru. Dolní kamera má podobu optického snímače (Optical Flow Sensor), který skenováním podlahy měří vzdálenosti a rozpoznává překážky a malé změny v profilu podlahy.Plánovač vysavače HOM-BOT Square umožňuje naprogramovat úklid domácnosti v požadovaný čas – ať už se jedná o jednorázové vysávání, nebo pravidelné čištění každé ráno v 9.00 hodin.

 

Specifikace
Barva: Červená
Typ vysavače: Robotický
Hlučnost: 60 dB
Filtr: HEPA H 11
Objem sáčku/nádoby na prach: 0.6 l
Vysávání: suché

Videorecenze

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.