ETA Mio 2502

Podlahový sáčkový vysavač 2502 90000 MIO DIGI od značky Eta v šedém provedení z energetické třídy A, s akčním rádiem až 14 metrů, díky přívodnímu kabelu dlouhému 10 metrů.ECO motor pro úsporu elektrické energie, přesto však potěší vysokou účinností vysávání, která je vhodná i pro alergiky.
Velmi komfortní je dálkové ovládání na držadle hadice. Jím můžete vysavač na dálku vypnout i zapnout a také si nastavovat sílu sacího výkonu. Díky netradičně velkému akčnímu rádiusu 14 metrů dosáhnete i do vzdálených míst bez přepojování přívodního kabelu. S pohodlnou manipulací vám pomůže kolečko otočné o 360 ° a dvě praktická madla.Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
  Signalizace světelného panelu vás upozorní na plnost prachového sáčku a bezpečnostní pojistka hlídá chybějící sáček.Určitě oceníte i měkká kolečka, které šetří podlahy a jsou systému 360 stupňů. O filtraci vzduchu při práci se postará HEPA13 filtr, vybaven speciální vrstvou aktivního uhlí, která zachycuje pachy. Pokud vysavač nepoužíváte, můžete jej uložit pomocí 2 parkovacích poloh. Sáček má objem 4 litry. Hlučnost při provozu činí 71 dB. Energeticky se řadí do třídy A.

  Specifikace
Typ vysavače: podlahový
Vysávání: suché
Příkon vysavače W: 700
Hlučnost dB: 71
Regulace výkonu: dálkové ovládání
Objem prachového sáčku nebo nádoby l: 4
Určení: pro alergiky
Energetická třída: A
Třída účinnosti vysávání koberců: C
Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah: A

[Celkem: 2    Průměr: 2/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.