Electrolux ZUOQUATTRO

Nový vysavač UltraOne Quattro vám poskytne vynikající výkon ve spojení s velmi snadným ovládáním. Díky jeho nízké hlučnosti můžete vysávat, kdykoli chcete, aniž byste kohokoli rušili, a těšit se ze skvělých výsledků.
Pohovky, rohy, obtížně přístupné prostory. S naší multifunkční hubicí AeroPro™ 3 v 1 jste vždy dobře připraveni na jakýkoli typ vysávání. Podle aktuálních potřeb vysávání můžete snadno přejít ke kartáči, štěrbinové hubici a hubici na čalounění a až budete hotovi, stačí nástroj uložit přímo do vysavače.Vybaven je nepropustnou kapsou S-Bag s objemem 5 l a omyvatelným filtrem AllergyPlus.Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
  Na nutnost výměny prachového sáčku vás upozorní kontrolka na LED displeji.Vysavač ZUOQUATTRO byl vyvíjen tak, aby nebyl při jeho práci nikdo rušen. Hladina hluku se totiž drží na výborné úrovni. Tomu pomáhají i měkká pryžová kolečka, která navíc chrání podlahu proti jakémukoli poškrábání. Vysavač s vynikajícím akčním rádiem 12 m se vyznačuje svou lehkostí a skvělou ovladatelností, nemusíte tak často měnit zásuvky. Vysoce úsporný model Electrolux UltraOne vám ušetří až 60% energie s ve srovnání s běžným 2100W vysavačem. Regulace výkonu umožňuje použít takovou sílu, kterou právě potřebujete. Můžete vysávat s minimálním rušením a úsporou energie nebo zvolit extra výkon pro špínu hluboko v koberci.
Specifikace
Třída účiinosti vysávání pro tvrdé podlahy A
Třída emisí prachu z vysavače A
Hmotnost 5.8
Nom. příkon (W) 700
Max. příkon (W) 800
Rozměry a instalace
Specifikace pro UltraOne QUATTROVýška (mm) 255
Šířka (mm) 307
Hloubka (mm) 502
Čistá hmotnost (kg) 11.02

Video recenze

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.