Electrolux ZB 5104 WD

Rapido nové generace – Bezsáčkový ruční vysavač, suché i mokré vysávání, cyklónová jednotka a vodní odlučovač, akumulátory Ni-MH – 4,8V, nádoba na nečistoty objem 0,5l, LED diodová kontrola stavu dobíjení a vybití, dobíjecí stojánek s možností montáže na stěnu, integrované příslušenství Rapido nové generace – Bezsáčkový ruční vysavač, suché i mokré vysávání, cyklónová jednotka a vodní odlučovač.Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

 

Abychom docílili ještě vyššího výkonu dobíjecího vysavače Rapido, zcela jsme konstrukčně změnili jednotku ventilátoru. Nejprve jsme pomocí pokročilé technologie plynové turbíny optimalizovali proudění vzduchu a zvýšili podtlak. Zároveň jsme zapouzdřili ventilátor, abychom omezili ztráty. Nakonec jsme vyladili tvar a úhel lopatek ventilátoru. Výsledkem je inteligentní konstrukce, která poskytuje silnější proudění vzduchu a vyšší sání než kdykoli předtím.

Fotogalerie produktu
 

U mnoha konvenčních bezdrátových ručních vysavačů se stává, že prach ucpe filtry a dojde tak ke snížení sacího výkonu. Aby k tomu nedocházelo, dobíjecí vysavače Rapido vytvářejí cyklonické proudění, které víří prach v nádobě, a filtry jsou tak zanášeny méně. Čím čistější jsou filtry, tím vyšší je sací výkon.

Ruční vysavač s kolečky – ergonomický a šetrný k nábytku

Rapido se jako jediný dobíjecí ruční vysavač s kolečky stal jedním z nejoblíbenějších na trhu. Důvod pro kolečka je jednoduchý: ulevují od námahy rukám i pažím. Díky tomu se vysavač Rapido snadno používá a má dobrou manévrovatelnost, ale navíc nová měkká kolečka chrání povrchy před poškrábáním. Drobky na ubruse? Žádný problém: S vysavačem Rapido se ubrusy čistí rychle a snadno, protože díky kolečkům nedochází k nasávání tkanin.

Bezdrátový ruční vysavač Wet & Dry – likviduje tekutiny, prach i špínu

Skvěle si poradí s rozlitými tekutinami a rychlým vysáváním v domácnosti nebo ve vozidle. K dispozici jsou dva různé dobíjecí modely Wet & Dry; vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Díky skvělému designu a praktické základně můžete vysavač Rapido Wet & Dry nechat po ruce pro případ, kdy bude potřeba.

Rapido nové generace – Bezsáčkový ruční vysavač, suché i mokré vysávání, cyklónová jednotka a vodní odlučovač, akumulátory Ni-MH – 4,8V, nádoba na nečistoty objem 0,5l.

Přehled dalších vlastností

Indikace potřeby nabití

Modré světélko indikuje potřebu nabití vysavače.

Snadné vyprazdňování vysavače

Použijte hadici z vašeho hlavního vysavače pro rychlé, snadné a hygienické vyprázdnění nádobky na špínu, nebo uvolněte nádobku a vyprázdněte ji manuálně.

Přislušenství Rapido

Místa, které mohou být vysávány se rozšiřují s přídavnými nástavci. V příslušenství je stěrka a štěrbinová hubice.

Na dotek měkká rukojeť

Měkká rukojeť pro snadný a pohodlný úchyt.

 

Technické údaje:

Energie:

Počet článků baterií 4

Typ baterií NiMH

Napětí baterií (V) 1.2

Čas běhu do vybití na 50% (min.) 8

Čas běhu do úplného vybití (min.) 10

Čas běhu do vybití na 50% (min.), vč. kartáčování 8

Čas běhu do úplného vybití (min.), vč.kartáčování 10

Čas nabíjení (h) 12-16

Hluk (dB) 77

 

Výška (mm) 17.1

Hloubka (mm) 41.9

Šířka (mm) 13.6

VIDEORECENZE:

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.