Electrolux ZB 3012

ELECTROLUX Ergorapido ZB3012 2v1 je moderní bezsáčkový vysavač umožňující ruční i tyčové použití. Vysavač je vybavený rotačním kartáčem a patentovaným systémem pro dokonalé výsledky BRUSH ROLL CLEAN (BRC). Cyklónová jednotka vytváří dostatečné podmínky pro vysávání na všech typech povrchu a LED diody integrované v podlahové hubici dávají perfektní přehled o uklízeném povrchu.Vysavače ErgoRapido jsou číslo jedna v Evropě mezi vysavači na okamžité použití. Díky svému designu může být vysavač skladován na viditelném místě. Navíc díky svému systému 2 v 1 se velmi jednoduše z tyčového vysavače stane ruční. Vysavač funguje na bateriový provoz a nebudete se tedy muset obtěžovat s napájecí šňůrou a neustále přepojovat vysavač kvůli malému dosahu kabeláže. Akumulátor Li-Ion 18 V udrží spotřebič při životě dostatečně dlouho i na úklid opravdu velkých domácností prostor. Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Nádoba na vysáté nečistoty a prach má objem 0,5 litrů a díky systému snadného odejmutí bude vysypání nádoby otázka několika málo chvil. Obsahem balení je také praktické příslušenství v podobě dobíjecího stojánku, kartáčku a štěrbinové hubice. Potěší také nízká váha spotřebiče, kterou oceníte především při ručním používání. Elegantní metalické barevné provedení vypadá skvěle a velmi moderně. Praktická je též kontrola stavu akumulátoru prostřednictvím LED diody. ErgoRapido® 2 v 1 je akumulátorový vysavač, který vám dává svobodu. Snadno vyřešíte rychlý úklid kdykoli a kdekoli je to třeba. Stačí jej uchopit z nabíjecího stojanu a úklid může začít. Tento špičkový vysavač se stane vašim spolehlivým pomocníkem !

 

Specifikace a technické parametry :

Patentovaný systém Brush Roll Clean:
systém je vybaven speciálně upraveným zapatentovaným systémem nože a rotačního kartáče
při znečištění kartáče stačí stisknout (šlápnout) na tlačítko a během 5ti vteřin je kartáč čistší
jedná se o inovativní systém, který přináší rychlé a hygienické vyčištění kartáče
elektrický rotační kartáč
samostatně stojící poloha
omyvatelný filtr
LED diody – světlo na přední straně hubice osvětlí podlahu během vysávání
bezsáčkový s cyklonovou jednotkou
snadné vyprazdňování – otevřete přední část vysavače a prach vyklepete ven, nebo můžete použít hadici vašeho hlavního vysavače a vysajete prach přes patentovaný uzávěr
indikátor nabíjení
dobíjecí stojánek
napětí: 18 V
akumulátory: Li-Ion
kapacita nádoby: 0,5 l
hmotnost: 1,1 kg (samotného vysavače)

Video recenze :

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.