ELECTROLUX ZB 3001

Ergorapido® ZB3001 je vysoce výkonný akumulátorový vysavač 2 v 1, který dokonale vysaje jak koberce , tak tvrdé podlahy. Otáčení o 180° vám pomůže obratně manévrovat kolem nábytku, takže s ním snadno vysajete každý roh. Funkce 2 v 1 nabízí ještě snadno odnímatelnou ruční jednotku, se kterou se výborně vysávají sedací soupravy a různé menší povrchy.

Snadno odnímatelná ruční jednotka umožňuje snadné vysátí vašeho kuchyňského stolu, nábytku nebo interiéru vozidla. Až práci dokončíte, stačí vysavač umístit zpět do nabíjecí stanice.Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Funkce 2 v 1

Využijte dokonalou flexibilitu a funkční design. Ať už potřebujete vysát velkou plochu nebo naopak malý, obtížně přístupný prostor, vysavač Ergorapido odvede svoji práci skvěle. Snadno odnímatelná ruční jednotka umožňuje bezproblémové vysávání kuchyňského stolu, nábytku nebo interiéru vozidla.

Manévrování o 180°

Dokonalá ovladatelnost a flexibilita jsou klíčem k bezproblémovému vysávání. Manévrování o 180°, ergonomický design, důmyslná hubice s optimalizovaným kloubem a velká zadní kolečka poskytují vždy dokonalý a bezproblémový zážitek z vysávání. S novým vysavačem Ergorapido nebylo vysávání nikdy snazší!

Ergonomický design a důmyslné ukládání

Ergonomický design umožňuje dokonale snadné vysávání. Až vysávání ukončíte, stačí vysavač umístit zpět do nabíjecí stanice. Až ho budete opět potřebovat, jednoduše ho uchopte a pusťte se do vysávání. Díky novému důmyslnému designu můžete vysavač Ergorapido uložit kdekoli v obytném prostoru, aby byl vždy po ruce.

Skládaný filtr a dvoustupňový režim výkonu

Můžete přepínat mezi dvěma režimy výkonu a snadno tak vysávání přizpůsobit různým povrchům. Za účelem zlepšení výkonu byl vytvořen nový design většího skládaného filtru s dvojitou filtrací, díky němuž pokaždé dosáhnete optimálních výsledků vysávání a ušetříte si tak čas i úsilí.

 

Indikace potřeby nabití

Modré světélko indikuje potřebu nabití vysavače.

Rychlé uvolnění kartáče

Pouhým stisknutím tlačítka se rolka kartáče uvolní a umožní snadné očištění.

Energetický informační list

Počet článků baterií 10

Typ baterií NiMH

Napětí baterií (V) 1.2

Čas nabíjení (h) 16

Hluk (dB) 79

Celková váha vysavače (kg) 2.5

Rozměry a instalace

Výška (mm) 107.5

Hloubka (mm) 26.5

Šířka (mm) 15

VIDEORECENZE:

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.