Electrolux ZB 2816

Bezsáčkový vysavač Ergorapido ZB2816 s funkcí 2v1 zvládne úklid na jedničku. Díky filtruCyclonic dust cup bude vaše domácnost bez nepříjemných prachových částic, zvířecích chlupů a jiných alergenů. Ergorapido je ideálním a kompaktním pomocníkem na úklid bytů, zahradních domků, automobilů či na čalouněný nábytek. Tento inovativní cyklónový tyčový vysavač s elektrickým rotačním kartáčem a odpojitelným ručním vysavačem, používá baterie NiMH s dlouhou životností a nabíjecí stanici. Ergorapido čistí okamžitě – kdekoliv a kdykoliv. Nový Ergorapido má nápadný design v pěti nových barvách: měděná, antická ocel, čerstvá žlutá, pastelová zelená a rybízová. Pokud se vám tento vysavač zalíbil a chcete zjistit, ve kterém obchodě ho prodávají nejlevnější, klikněte zde.

Fotogalerie produktu
 

Pro rychlý úklid je vysavač Electrolux Ergorapido ZB 2816 Aku ideální. Sloučením sacího výkonu s elektricky poháněným kartáčem vysavač ErgoRapido z tvrdých podlah i koberců snadno vysaje vlasy, nitě, prach a drobky. Cyklónový tyčový vysavač s elektrickým rotačním kartáčem a odpojitelným ručním vysavačem, používá baterie NiMH s dlouhou životností a nabíjecí stanici. Ergorapido čistí okamžitě – kdekoliv a kdykoliv. Obsah nádoby na nečistoty je 0,5 l, takže s vysavačem Ergorapido ZB2816 pohodlně zvládnete i větší prostory. Ergorapido šetří přirodů, protože je vyroben ze 70% recyklovaného plastu. Praktický dobíjecí stojánek usnadňuje dobíjení baterie. Že je Ergorapido opět připraven k perfektnímu výkonu, poznáte díky praktické kontrolce indikátoru dobíjení.

 

Specifikace technické parametry :
Počet článků baterií 10
Typ baterií: NiMH
Napětí baterií: 12 V
Čas běhu do úplného vybití, vč.kartáčování: 12 min.
Čas běhu do úplného vybití: 20 min.
Systém pro rychlé čištění filtru: V nádobce na špínu je pero, které se natáhne a pustí pro vyčištění vnitřního filtru. Prach spadne do nádobky na špínu.
Spotřeba energie na jedno kompletní nabití : 50 W
Čas nabíjení: 16 hod.
Hluk: 77 dB
Barva: Kov s patinou
Parkovací pás: Gumový pás na zadní části tyčového vysavače usnadní parkování během vysávání. Opřete Ergorapido oproti stolu a nespadne na zem.
Rozměry výrobku (v x š x h): 114,3 x 11 x 25 mm
Hmotnost: 2,45 kg

Video recenze :

[note note_color="#e9f8e5"]Náš tip: přečtěte si uživatelské recenze na Electrolux ZB 2816, které najdete zde. Přejděte na stránky obchodů a čtěte názory jiných![/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.